Корпоративне право

Компетентний та збалансований юридичний супровід підприємницької діяльності становить основу успішного розвитку вашого бізнесу та позиціонує його на ринку як надійного та впевненого гравця. Тому рекомендуємо довірити юридичні питання фахівцям.

АБ “Юрчук та партнери” активно працює у сфері корпоративної практики, що є однією з ключових галузей нашої діяльності. Завдяки багаторічній роботі ми здобули практичний досвід у вирішенні складних та нетрадиційних завдань. Наша команда об’єднала компетентних юристів у цій сфері, які готові допомогти вам як з поточним юридичним супроводом діяльності, так і в розробці бізнес-концепції з нуля.

Ми можемо похвалитися успішними кейсами співпраці з бізнесами різних форм власності,  організаційно-правових форм, та юрисдикцій.

Незважаючи на правильність реєстрації та управління вашим бізнесом, іноді виникають суперечливі ситуації з контрагентами або державними органами, які вимагають залучення  кваліфікованого представника в судовому процесі для успішного вирішення конфлікту. Наші досвідчені адвокати здатні вас підтримати, оскільки вони мають значний показник успішних судових процесів у цій сфері.

Ми надаємо консультації та локальну юридичну підтримку для вашого бізнесу, а також можемо надати послуги “під ключ”, щоб ви могли зосередитися на бізнес-процесах, не вдаючись у непрості юридичні аспекти. Ми також маємо практику надання постійної юридичної та навіть бухгалтерської підтримки (аутсорсинг).