Сімейне право

Кожна людина в житті стикається з низкою проблем в побуті, коли їй потрібна допомога адвоката. Розлучення, аліменти, стягнення боргу, поділ майна, проблеми з ЖКГ, спадщина, порушення прав споживача – ці та інші труднощі завдають нам немало неприємних днів. Тут важлива вчасна та професійна порада фахівця.

Юристи адвокатського бюро «Юрчук та партнери» понад 15 років надають громадянам таку допомогу. Завдяки своїм знанням та досвіду вони можуть надати влучну пораду, захистити ваші інтереси шляхом перемовин або представництвом в суді.

Наші юристи та адвокати забезпечують широкий спектр послуг в галузі сімейного права. Для розв’язання складних завдань, спеціалісти сімейного права співпрацюють з іншими фахівцями компанії, зокрема в галузях нерухомості, податкового та корпоративного права.

В адвокатському бюро «Юрчук та партнери» ви можете отримати консультації з питань сімейного права та спадкування. Фахівці бюро надають консультації як усно, так і письмово, особисто в офісі або дистанційно. Консультації доступні для жителів будь-якого населеного пункту країни.

До популярних питань відносяться:

  • Майнові права осіб, що перебувають у шлюбі, включаючи “цивільний”;
  • Стягнення аліментів. Зменшення або збільшення їх розміру. Зміна способу стягнення.
  • Встановлення режиму окремого проживання для подружжя;
  • Особливості спадкування за законом та за заповітом.